
Розкладушка HLV MH-3086 188х56х28 см Green (N010250)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкладушка HLV MH-3086 188х56х28 см Green
Розкладушка MH-3086 188х56х28 см - ідеальне рішення у разі, якщо у вас виникне необхідність на нетривалий час розмістити на ночівлю гостей.
Виготовлена з міцних матеріалів, легко розкладається і складається.
Компактна в складеному вигляді не займає багато місця.
Характеристики:
- Розміри 188 х 56 х 28 см;
- Колір: Зелений
- Складна конструкція;
- Максимальне навантаження: 80 кг
- Матеріал: Метал, текстиль.
Комплектація:
- Розкладачка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 1880 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Розкладачки |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 80 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал конструкції | Текстиль |
| Новий, б/в | Новий |
| Розміри, см | 188 х 56 х 28 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 611 ₴

