



Стул кенгуру HLV MH-3071 27х22х43 см Red (N010220)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стул кенгуру HLV MH-3071 27х22х43 см Red
Раскладной стул Кенгуру MH-3071 назван так из-за вместительной сумки под сиденьем, благодаря которой всё самое необходимое будет под рукой.
Такой металлический стул со спинкой удобно использовать на даче, рыбалке, пикнике или даже в походе. При хранении он не занимает много места. Легкий, прочный и надежный. Изготовлен из высококачественных материалов, что гарантирует его долговечность.
Выдерживает нагрузку до 110 кг.
Купите складной стул и обеспечьте себе максимально комфортный и приятный отдых на природе.
Характеристики:
- Розміри: 27 х 22 х 43 см;
- Є містка сумка під сидінням;
- Максимальне навантаження: 110 кг;
- Матеріал: сталь, поліестер;
- Колір: червоний.
Комплектація:
- Стілець
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Глибина стільця | 220 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Червоний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Стільці |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 110 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Сталь, Поліестер |
| Новий, б/в | Новий |
| Розміри, см | 27 х 22 х 43 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 487 ₴

