
Стіл туристичний Павук HLV R28859 70х60 см Brown (N009805)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл туристичний Павук HLV R28859 70х60 см Brown
Стіл туристичний Павук R28859 – розкладний столик, який стане в нагоді на риболовлі, на пікніку і в поході.
Легкий, міцний і стійкий, в складеному вигляді займає мало місця. Для зручності є отвори під стакани або пляшки. Виготовлений з текстилю, має металевий каркас.
Туристичний стіл поставляється в чохлі, завдяки чому його зручно зберігати і транспортувати.
Купіть розкладний круглий стіл і забезпечте собі максимально комфортний відпочинок.
Характеристики:
- Матеріал стільниці: Тканина;
- Матеріал каркасу (опор): Метал;
- Складна конструкція;
- Є отвори під стакани або пляшки;
- Розміри: 70 х 60 см;
- Колір: Коричневий (як на 1й фотографії).
Комплектація:
- Стіл;
- Чохол для зберігання і транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал стільниці | Тканина |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 7.1 кг |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.1 |
| Вид | Столи |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал конструкції | Текстиль |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 005 ₴

