


Раскладное кресло для пикника и рыбалки HLV WSI41147-1 Turquoise (N009802)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Раскладное кресло для пикника и рыбалки HLV WSI41147-1 Turquoise
Раскладной стул WSI41147-1 с конструкцией паук станет отличным помощником на рыбалке или на отдыхе на природе. Стул компактный и при этом очень удобный, легко складывается и раскладывается, занимает совсем немного места. Каркас стульчика изготовлен из прочного, но легкого металла.
Складной стул имеет рифленые пластиковые наконечники на ножках, что позволяет ему не вязнуть в мокрую землю на берегу реки.
Також в комплекті зі стільцем є чохол для зберігання і транспортування.
Характеристики:
- Матеріал: тканина, метал;
- Висота ніжок: 32 см;
- Висота спинки: 57 см;
- Розмір сидіння: 35 х 35 см;
- Вага: 1 кг;
- Колір: бірюзовий.
Комплектація:
- Розкладне крісло;
- Чохол з ручкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Висота сидіння стільця | 320 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 570 мм |
| Глибина стільця | 350 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Бірюзовий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1 |
| Вид | Крісла |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 110 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал конструкції | Метал / тканина |
| Новий, б/в | Новий |
| Розмір сидіння | 35 х 35 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 439 ₴

