


Стул раскладной для рыбалки и туризма HLV R28848 33х25х37 см Black (N009777)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стул раскладной для рыбалки и туризма HLV R28848 33х25х37 см Black
Раскладной стул "Рыбацкий" R28848 станет незаменимым помощником на рыбалке. Его можно использовать на пикнике и на даче.
Стул складной, без спинки, изготовлен из высококачественных материалов, имеет небольшие размеры. Изделие простое в конструкции и эксплуатации.
Стульчик устойчивый, удобный и прочный. Компактно складывается, легко помещается в туристическую сумку.
Купите табурет “Рыбацкий” и обеспечьте себе максимально комфортный отдых.
Характеристики:
- Розміри: 33 х 25 х 37 см;
- Колір: Чорний;
- Матеріал: Поліестер 600D;
- Складна конструкція;
- Без спинки.
Комплектація:
- Стілець
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота сидіння стільця | 330 мм |
| Глибина стільця | 250 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.3 |
| Вид | Стільці |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 100 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Новий, б/в | Новий |
| Розміри | 33х25х37 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 278 ₴

