


Стул Режиссерский с полкой HLV R28845 81х47х80 см Blue (N009768)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стул Режиссерский с полкой HLV R28845 81х47х80 см Blue
Стул "Режиссерский" с полкой D10456/R28845 обладает отличными качественными данными. Предназначен для отдыха на природе и для любителей рыбной ловли. Складное кресло может использоваться и в домашних целях, например, для отдыха на даче.
Уникальная конструкция позволяет складывать и раскладывать стул за несколько секунд. В сложенном виде имеет небольшие размеры, благодаря чему не занимает много места и легко помещается в багажник автомобиля.
Стілець додатково оснащений складаний полицею, на яку можна поставити пляшку з водою та інше.
Характеристики:
- Матеріал: Алюміній, сталь
- Тканина: Оксфорд
- Колір: Синій
- Складана конструкція
- Є полиця
- Розміри: 81х47х80 см
Комплектація:
- Стілець
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Глибина стільця | 470 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Синій |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 810 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.5 |
| Вид | Стільці |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 100 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Матеріал конструкції | Оксфорд |
| Новий, б/в | Новий |
| Розміри | 81х47х80 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 463 ₴

