

Стул Режиссерский без полки HLV R28847 58х47х78 см Black (N009767)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стул Режиссерский без полки HLV R28847 58х47х78 см Black
Стул Режиссер без полки R28847 предназначен для использования на рыбалке и на пикнике.
Складной стул имеет мягкие «подушки» на подлокотниках, изготовлен из высокопрочных материалов и способен выдерживать нагрузку до 120 кг.
Данная модель раскладного стула позволит вам чувствовать себя комфортно в любых условиях отдыха на природе. В сложенном виде занимает немного места и легко помещается в багажник автомобиля.
Характеристики:
- Размеры: 58х47х78 см
- Цвет: Черный
- Складная конструкция
- Матеріал: Поліестер
- Максимальне навантаження: 120 кг
Комплектація:
- Стілець
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 780 мм |
| Глибина стільця | 580 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.5 |
| Вид | Стільці |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Новий, б/в | Новий |
| Розміри | 58 х 47 х 78 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 522 ₴

