


Кресло раскладное с навесом Паук HLV R28854 50х80х124 см Green (N009764)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кресло раскладное с навесом Паук HLV R28854 50х80х124 см Green
Кресло раскладное Паук с навесом R28854 является самым популярным для рыбалки и отдыха на природе. Характеризуется устойчивыми ножками и большим удобным посадочным местом, которое выдерживает нагрузку до 110 кг.
Складной стул с мягкой спинкой легко складывается в чехол с плечевым ремнем. Имеет широкую крышу, которая защитит от солнца, дождя и даже града. Навес полностью не снимается, но легко регулируется и откидывается.
Характеристики:
- Размеры: 52 х 88 х 140 см;
- Колір: Зелений;
- Складна конструкція;
- Максимальне навантаження: 110 кг;
- З навісом.
Комплектація:
- Стілець
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.8 кг |
| Глибина стільця | 800 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1 |
| Вид | Крісла |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 110 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Новий, б/в | Новий |
| Розміри | 50х80х124 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 386 ₴

