
Крісло розкладне Павук з підсклянником HLV B15701 Brown (N009756)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло розкладне Павук з підсклянником HLV B15701 Brown
Крісло розкладне Павук з підсклянником B15701 має компактні габарити і невелика вага. Виготовлений з міцних матеріалів, оснащений дуже комфортними підлокітниками, а також підставкою для склянки.
Ідеально підійде для відпочинку на природі, буде незамінним на риболовлі.
Стілець туристичний швидко складається і розкладається, займає мало місця при зберіганні і транспортуванні.
Крісло комплектується чохлом для транспортування на плечі.
Купіть розкладний стілець із спинкою і підлокітниками, забезпечте собі максимально комфортний відпочинок.
Характеристики:
- Колір: Коричневий
- Матеріал: Сталь
- Вага: 3.5 кг
- Розміри: 85 x 54 x 43 х 81 см
- Тканина: Oxford 600D
- Навантаження: до 110 кг
- З підсклянником
- Складана конструкція
Комплектація:
- Крісло;
- Чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 810 мм |
| Глибина стільця | 540 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Коричневий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.5 |
| Вид | Крісла |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 110 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Оксфорд |
| Новий, б/в | Новий |
| Розміри | 85x54x43х81 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 679 ₴

