



Кресло раскладное Паук с подстаканником HLV B15701 White (N009742)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кресло раскладное Паук с подстаканником HLV B15701 White - имеет компактные габариты и небольшой вес. Изготовлен из прочных материалов, оснащен очень комфортными подлокотниками, а также подставкой для стакана.
Идеально подойдет для отдыха на природе, будет незаменим на рыбалке.
Туристический стул быстро складывается и раскладывается, занимает мало места при хранении и транспортировке.
Кресло комплектуется чехлом для транспортировки на плече.
Купите раскладной стул со спинкой и подлокотниками, обеспечьте себе максимально комфортный отдых.
Характеристики:
- Колір: Білий;
- Матеріал: Сталь;
- Вага: 3.5 кг;
- Розміри: 85 x 54 x 43 х 81 см;
- Тканина: Oxford 600D;
- Навантаження: до 110 кг;
- З підсклянником;
- Складається конструкція.
Комплектація:
- Крісло;
- Чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Глибина стільця | 540 мм |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Білий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.5 |
| Вид | Крісла |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 110 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Текстиль |
| Новий, б/в | Новий |
| Розміри, см | 85 x 54 x 43 х 81 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 679 ₴

