


Кресло раскладное Паук HLV R28836 52х52х88 см Green (N009746)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кресло раскладное Паук HLV R28836 52х52х88 см Green
Кресло раскладное "Паук" R28836 с подстаканником имеет компактные размеры и небольшой вес. Изготовлен из прочных материалов, оснащен очень комфортными подлокотниками, а также подставкой для стакана.
Идеально подойдет для отдыха на природе или на даче, будет незаменим на рыбалке.
Туристический стул быстро складывается и раскладывается, занимает мало места при хранении и транспортировке.
Складное кресло комплектуется чехлом, что способствует дополнительному комфорту в использовании.
Купіть розкладний стілець із спинкою і підлокітниками, забезпечте собі максимально комфортний відпочинок.
Характеристики:
- Колір: Зелений;
- Розміри: 52 х 52 х 88 см;
- Матеріал: Сталь;
- Тканина: Oxford 600D;
- З підсклянником;
- Складана конструкція
Комплектація:
- Крісло;
- Чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 мм |
| Глибина стільця | 520 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Крісла |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 110 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Метал / тканина |
| Новий, б/в | Новий |
| Розміри | 52 х 52 х 88 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 707 ₴

