



Кресло раскладное Паук HLV R28837 55х55х95 см Red (N009745)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кресло раскладное Паук HLV R28837 55х55х95 см Red
Удобное и компактное раскладное кресло Паук R28837 с подстаканником - незаменимая вещь на пикнике, рыбалке или на даче. Благодаря удобному отверстию на подлокотнике вы можете разместить в нем термос или чашку чая.
В сложенном виде походный стульчик не занимает много места.
Складной стул имеет удобные широкие подлокотники, в одном из которых имеется отверстие с сеткой для стакана, бутылки или термоса.
В комплекте с креслом есть удобный чехол для транспортировки и хранения.
Характеристики:
- Матеріал: Поліестер;
- Розміри: 55 х 55 х 95 см;
- Колір: Червоний;
- Є підсклянник.
Комплектація:
- Стілець;
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 950 мм |
| Глибина стільця | 550 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Червоний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Крісла |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 110 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Метал / тканина |
| Новий, б/в | Новий |
| Розміри | 55х55х95 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 812 ₴

