

Рюкзак туристичний HLV xs2586 40 л Blue (N009385)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак туристичний HLV xs2586 40 л Blue – це високоякісний і надійний рюкзак для подорожей з 40-літрової місткістю. Призначений спеціально для активного туризму.
Рюкзак середніх розмірів, в ньому можна вмістити запас їжі, змінний одяг, інструменти, туристичне спорядження.
Має зручну спинку і широкі плечові лямки, а високоякісна тканина та фурнітура забезпечують міцність і надійність виробу.
Характеристики:
- Об'єм: 40 л;
- Розміри: 55 х 37 х 20 см;
- Матеріал: нейлон;
- Колір: синій
Комплектація:
- Рюкзак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 55 см |
| Глибина | 20 см |
| Кишені | Бічні, Верхній |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 40 л |
| Особливості рюкзака | Бічна стяжка, Грудна стяжка |
| За типом конструкції | М'який |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 37 см |
| Тип | Рюкзаки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Призначення | Для пішого і гірського туризму, Для риболовлі |
| Наявність поясного ременя | Так |
| Новий, б/в | Новий |
| Об'єм рюкзака | 40 літрів |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Так |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Спинка | М'яка |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 851 ₴

