

Рюкзак туристичний HLV xs1725-2 70 л Black (N009368)
Рюкзак туристичний HLV xs1725-2 70 л Black
Рюкзак - найбільш важлива і необхідна частиною туристичного спорядження, без якої неможливий жоден похід. Рюкзак полегшує процес перенесення тяжкості шляхом рівномірного розподілу навантаження, що дозволяє досить довго нести велику вагу, не відчуваючи особливої втоми.
Рюкзак туристический xs1725-2 - это надежный и высококачественный рюкзак для путешествий с 70-литровой вместительностью. Был разработан специально для активного туризма, поэтому изделие рассчитано на длительное использование и увеличенную нагрузку.
Данная модель предназначена для переноски большого количества вещей, которые могут пригодиться в дальнем путешествии. В рюкзак можно уместить запас еды, сменную одежду, инструменты, туристическое оборудование и снаряжение.
Рюкзак має зручну спинку і широкі плечові лямки, а високу міцність і надійність забезпечує використання якісної вологовідштовхувальним тканини і фурнітури.
Характеристики:
- Об'єм: 70 л;
- Розміри: 70 х 35 х 16 см;
- Матеріал: Нейлон;
- Колір: Чорний
- Стать: Унісекс.
Комплектація:
- Рюкзак
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 70 см |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Бічні, Верхній, Фронтальний |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 70 л |
| Особливості рюкзака | Поясний ремінь, Бічна стяжка, Регульована спина |
| За типом конструкції | Верстатний |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.8 |
| Вид | М'який |
| Гарантія | 14 днів |
| Призначення | Для пішого і гірського туризму, Тактичні |
| Наявність поясного ременя | Так |
| Новий, б/в | Новий |
| Об'єм рюкзака | 70 літрів |
| Розміри | 70 х 35 х 16 см |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Так |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Рюкзаки |
- Ціна: 1 832 ₴

