

Рюкзак тактичний розсувний HLV K1006 70-85 л Black (N009381)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак тактичний розсувний HLV K1006 70-85 л Black - призначений для туризму, риболовлі та екстремальних видів відпочинку. Виготовлений із міцних вологозахищених синтетичних тканин. Ергономіка рюкзака та застосовувані матеріали дозволяють зберігати його форму незалежно від завантаження.
Зручне та надійне кріплення ременів та лямок сприяє надійній фіксації рюкзака на тілі та комфортному його використанню навіть за необхідності переміщення бігом.
Рюкзак вміщує до 85 літрів, його обсяг регулюється міцними бічними та вертикальними стяжними ременями. Має м'які потовщені регульовані плечові лямки з D-кільцями.
Характеристики:
- Розміри: 85 х 37 х 18 см;
- Розсувний донизу на 15 см;
- Колір чорний;
- Призначення: Полювання, риболовля, туристичний похід, скелелазіння, подорож, спорт, страйкбол, військові дії;
- Об'єм регулюється міцними бічними та вертикальними стяжними ременями;
- М'які потовщені регульовані плечові лямки з D-кільцями;
- Поясний ремінь із швидкороз'ємним замком «фастекс»;
- Дихаюча сітчаста підкладка на спині та плечових лямках – дозволяє тілу комфортно дихати;
- Об'єм: 70-85 л;
- Вага: +/- 1300 г;
- Країна виробник: Китай.
Комплектація:
- Рюкзак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 85 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 37 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1300 |
| Вага (кг) | 1.3 |
| Вид | М'який |
| Вікова група | Для дорослих |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина | 18 |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній |
| Призначення | Для пішого та гірського туризму |
| Призначення рюкзака | Туристичний |
| Наявність поясного ременя | Так |
| Новий, б/в | Новий |
| Об'єм рюкзака | 85 літрів |
| Особливості рюкзака | Поясний ремінь регульована спина <unk> Бокова стяжка |
| Стать | Унісекс |
| Розсувний вниз | 15 см |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Так |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Рюкзаки |
- Ціна: 1 909 ₴

