




Рюкзак велосипедный тактический TacticBag B10 15 л Olive (N009365)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак велосипедный тактический TacticBag B10 15 л Olive
Небольшой тактический рюкзак TacticBag B10 вмещает в себя до 15 л и отлично подойдет для городских и вело прогулок, рыбалки, охоты, мототуризма и прочего.
Изготовлен из высококачественного материала Оксфорда 800D, что гарантирует его долговечность. Есть несколько отделений на молнии. Рюкзак имеет скрытую удобную ручку и прочную застежку.
Легкий, але в той же час витримує сильні навантаження. Може бути використаний як міський аксесуар. Темно-зелене забарвлення забезпечує маскування, приховає незначні забруднення і доповнить комплект тактичного спорядження.
Характеристики:
- Розміри: 42 х 21 х 21 см;
- Матеріал: Оксфорд 800D;
- Колір: Олива;
- Об'єм: 15 л;
- Призначення: Для міських прогулянок, полювання, риболовлі, велотуризму, мототуризма та іншого;
- Особливості: Тактичний стиль.
Комплектація:
- Рюкзак
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 15 л |
| Колір | Оливковий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 см |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | М'який |
| Вікова група | Для дорослих |
| Гарантія | 14 днів |
| Призначення | Для велотуризму |
| Наявність поясного ременя | Так |
| Новий, б/в | Новий |
| Об'єм рюкзака | 15 літрів |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | 42 х 21 х 21 см |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Так |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Рюкзаки |
| Тип велосипедної сумки | Заплічний рюкзак |
- Ціна: 1 338 ₴





