
Рюкзак велосипедний тактичний TacticBag B10 15 л Black (N009364)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак велосипедний тактичний TacticBag B10 15 л Black
Невеликий тактичний рюкзак TacticBag B10 вміщує до 15 л і відмінно підійде для міських і вело прогулянок, риболовлі, полювання, мототуризму та іншого.
Виготовлений із високоякісного матеріалу Оксфорда 800D, що гарантує його довговічність. Є кілька відділень на блискавці. Рюкзак має приховану зручну ручку та міцну застібку.
Легкий, але водночас витримує сильні навантаження. Може використовуватись як міський аксесуар.
Характеристики:
- Розміри: 42х21х21 см
- Колір чорний
- Матеріал: Оксфорд 800D
- Об'єм: 15 л
- Призначення: Для міських прогулянок, полювання, риболовлі, велотуризму, мототуризму та іншого
- Особливості: Тактичний стиль
Комплектація:
- Рюкзак
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 42 см |
| Об`єм | 15 л |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 21 см |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Для дорослих |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипедної сумки | Заплічний рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | М'який |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 21 |
| Призначення | Міські, Для велотуризму, Тактичні |
| Наявність поясного ременя | Так |
| Новий, б/в | Новий |
| Об'єм рюкзака | 15 літрів |
| Розміри | 42 х 21 х 21 см |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Так |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Рюкзаки |
| Призначення рюкзака | Туристичний |
| Основні | |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | Станковий |
- Ціна: 1 338 ₴

