




Рюкзак туристичний VA T-07-2 75л Grey (N009238)
Рюкзак туристичний VA T-07-2 75 л Grey - можна назвати найважливішим елементом похідного екіпірування. Він має бути містким, міцним, зручним в експлуатації та захищеним від погодних умов. Рюкзак є зручною та місткою сумкою на двох лямках. Лямки туристичного рюкзака мають спеціально форму та забезпечують правильний розподіл навантаження на спину. І саме від такого вибору залежатиме наскільки комфортним буде похід.
Сірий туристичний рюкзак VA T-07-2 75 л був розроблений спеціально для активного туризму, тому виріб розрахований на тривале використання та збільшене навантаження. Вона призначена для перенесення великої кількості речей, які можуть стати в нагоді в дальній подорожі. У нього можна вмістити запас їжі, змінний одяг, інструменти або туристичне спорядження, а також ним є місце для каремату або намету. Представлена модель є надійним з високою міцністю рюкзаком, завдяки використанню якісної вологовідштовхувальної тканини та якісної фурнітури.
Характеристики:
- Країна виробник: Україна;
- Об'єм: 75 л;
- Стать: Унісекс;
- Сірий колір;
- Висота: 74 см;
- Ширина: 35 см;
- Глибина: 21 см
Комплектація:
- Рюкзак
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 74 см |
| Глибина | 21 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Кількість лямок | 2 |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 75 л |
| Особливості рюкзака | Поясний ремінь, Бічна стяжка, Регульована спина |
| За типом конструкції | М'який |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал | Водонепроникний поліестер |
| Призначення | Для пішого та гірського туризму |
| Наявність поясного ременя | Так |
| Новий, б/в | Новий |
| Об'єм рюкзака | 75 літрів |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Так |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Рюкзаки |
- Ціна: 1 413 ₴

