




Рюкзак туристичний VA T-09-9 55л Black/Camouflage (N009235)
Рюкзак туристичний VA T-09-9 55л Black/Camouflage
Для мандрівників і цінителів відпочинку далеко від міста головним атрибутом вважається зручний похідний рюкзак. Він відрізняється місткістю, акуратним пошиттям, надійністю і не створювати дискомфорту при носінні. Від правильно підібраного рюкзака безпосередньо залежить комфорт під час походу.
Рюкзак для туризму VA T-09-9 55 л – это качественный, функциональный, крепкий и надёжный туристический рюкзак хорошей вместительностью. Эта модель специально разработана для любителей активного отдыха на природе и путешествий. Он надежный и очень вместительный, а для удобства использования были добавлены удобные плечевые лямки с регулируемой длинной и мягкая спинка, что помогает равномерно распределить нагрузку, не надавливая в процессе длительного ношения. Рюкзак сможет защитить внутренние вещи от дождя, поэтому его смело можно брать в любые приключения, а качественное исполнение подойдет для любой погоды.
Характеристики:
- Країна виробник: Україна;
- Об'єм: 55 л;
- Стать: Унісекс;
- Висота: 59 см;
- Ширина: 35 см;
- Глибина: 21 див.
Комплектація:
- Рюкзак
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 59 см |
| Глибина | 21 см |
| Кишені | Бічні, Верхній |
| Кількість лямок | 2 |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 55 л |
| Особливості рюкзака | Бічна стяжка, Регульована спина |
| За типом конструкції | М'який |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал | Водонепроникний поліестер |
| Призначення | Міські, Для пішого і гірського туризму, Тактичні |
| Наявність поясного ременя | Немає |
| Новий, б/в | Новий |
| Об'єм рюкзака | 55 літрів |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Так |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Рюкзаки |
| Колір | Black, Camouflage |
- Ціна: 664 ₴

