




Рюкзак туристичний VA T-04-3 85л Blue (N009229)
Рюкзак туристичний VA T-04-3 85л Blue
Вирушаючи в похід, важливо мати за плечима надійний рюкзак, який нетільки вмістить весь необхідний інвентар, але також забезпечить комфортне перенесення об'ємного і важкого вантажу. Виконаний із міцних тканин і оснащений анатомічною спинкою, він стане вірним помічником у найскладнішому шляху. Туристичний рюкзак служить для перенесення великого обсягу речей, тому сам по собі він повинен бути досить легким. Щоб забезпечити мінімальну вагу сумки, у виробництві використовують лише сучасні синтетичні матеріали.
Синій похідний рюкзак VA T-04-3 85 л був розроблений спеціально для активного туризму, розрахованого на тривале використання та збільшене навантаження. Він призначений для перенесення великої кількості речей, які можуть стати в нагоді в дальній подорожі. У нього можна вмістити запас їжі, змінний одяг, інструменти або туристичне спорядження, а також у ньому є місце для каремату або намету. Представлена модель забезпечить високу міцність і надійність завдяки використанню якісної вологовідштовхувальної тканини та якісній фурнітурі.
Рюкзак відмінно тримається на морозі і при жарі, стійкий до бруду.
Туристичний рюкзак VA T-04-3 85 л – це зручний, місткий рюкзак зі зручною спинкою та широкими плечовими лямками за доступну вартість.
Характеристики:
- Країна виробник: Україна
- Об'єм: 85 л
- Стать: унісекс
- Висота: 73 см
- Ширина: 39 см
- Глибина: 28 см
Комплектація:
- Рюкзак
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 73 см |
| Глибина | 28 см |
| Кишені | Бічні, Верхній, Фронтальний |
| Кількість лямок | 2 |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 85 л |
| Особливості рюкзака | Поясний ремінь, Бічна стяжка, Регульована спина |
| За типом конструкції | М'який |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал | Водонепроникний поліестер |
| Призначення | Для пішого та гірського туризму |
| Наявність поясного ременя | Так |
| Новий, б/в | Новий |
| Об'єм рюкзака | 85 літрів |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Так |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Рюкзаки |
- Ціна: 1 452 ₴




