




Рюкзак туристичний VA T-02-8 65л Black/Green (N009228)
Рюкзак туристичний VA T-02-8 65л Black/Green
Хороший туристичний рюкзак – це не просто мішок із лямками, а складна конструкція. Його завдання розвантажити спину та полегшити туристу життя. Щоб не помилитися із покупкою, важливо розуміти умови вашого походу. Найголовніша відмінність у їхній міцності, адже вони призначені для перенесення дуже важких вантажів на великі відстані.
Туристичний рюкзак VA T-02-8 65л - це надійний рюкзак для подорожей з 65-літровою місткістю. Цей рюкзак був розроблений спеціально для активного туризму, тому виріб розрахований на тривале використання та збільшене навантаження. Представлена модель призначена для перенесення великої кількості речей, які можуть стати в нагоді у дальній подорожі. У нього можна вмістити запас їжі, змінний одяг, інструменти чи туристичне обладнання та спорядження. У рюкзака зручна спинка та широкі плечові лямки, а високу міцність та надійність забезпечує використання якісної вологовідштовхувальної тканини та якісної фурнітури. Також тут є місце для каремату або намету.
Рюкзак туристичний VA T-02-8 є легким, компактним за доступну ціну.
Характеристики:
- Країна виробник: Україна;
- Тканина: Нейлон;
- Об'єм: 65 л;
- Стать: Унісекс;
- Висота: 64 см;
- Ширина: 38 см;
- Глибина: 21 см.
Комплектація:
- Рюкзак
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 64 см |
| Глибина | 21 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 65 л |
| Особливості рюкзака | Бічна стяжка |
| За типом конструкції | М'який |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Призначення | Для пішого та гірського туризму |
| Наявність поясного ременя | Немає |
| Новий, б/в | Новий |
| Об'єм рюкзака | 65 літрів |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Так |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Рюкзаки |
- Ціна: 1 164 ₴



