



Рюкзак туристичний VA T-02-3 65л Black/Blue (N009223)
Рюкзак туристичний VA T-02-3 65л Black/Blue
Рюкзак є найбільш важливою і необхідною частиною туристичного спорядження, без якої неможливий навіть нетривалий похід.
Основна перевага цього аксесуара полягає у вивільненні рук, а також полегшенні процесу перенесення тяжкості шляхом рівномірного розподілу навантаження, що дозволяє досить довго нести велику вагу, не відчуваючи особливої втоми. Еволюція конструкції рюкзака для походів, пройшла вже такий довгий шлях, що сучасні сумки дуже відрізняються від торб і речових мішків, які послужили для них прообразом.
Туристичний рюкзак VA T-02-3 65л – це надійний рюкзак для подорожей з 65-літровою місткістю. Цей рюкзак був розроблений спеціально для активного туризму, тому виріб розрахований на тривале використання та збільшене навантаження.
Представлена модель призначена для перенесення великої кількості речей, які можуть стати в нагоді у дальній подорожі. У нього можна вмістити запас їжі, змінний одяг, інструменти чи туристичне обладнання та спорядження.
У рюкзака зручна спинка та широкі плечові лямки, а високу міцність та надійність забезпечує використання якісної вологовідштовхувальної тканини та якісної фурнітури. Також тут є місце для каремату або намету.
Характеристики:
- Країна виробник: Україна
- Об'єм: 65 л
- Стать: унісекс
- Висота: 64 см
- Ширина: 38 см
- Глибина: 21 см
Комплектація:
- Рюкзак
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 64 см |
| Глибина | 21 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 65 л |
| Особливості рюкзака | Бічна стяжка |
| За типом конструкції | М'який |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.3 |
| Гарантія | 14 днів |
| Призначення | Для пішого та гірського туризму |
| Наявність поясного ременя | Немає |
| Новий, б/в | Новий |
| Об'єм рюкзака | 65 літрів |
| Розміри | Висота: 64 см, Ширина: 38 см, Глибина: 21 см |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Так |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Рюкзаки |
- Ціна: 1 341 ₴

