


Палатка трехместная Bestway Cultiva 68046 Green (N008968)
Палатка трехместная Bestway Cultiva 68046 Green
Двухслойная палатка Bestway Pavillo Cultiva для любителей туризма и активного отдыха. Палатка легко разбирается и собирается, а использованные в ней материалы прочные и легкие. Высокая плотность материала и оптимизированная структура каркаса обеспечивает стабильность в ветреную и дождливую погоду.
На входе и окнах сетки против насекомых. Палатка 3-х местная прекрасно подойдет для кемпинга, похода, охоты или рыбалки. Имеет прочный каркас и 2-х слойную конструкцию.
Конструкцією передбачено козирок, який захищає вхід від сонця і дощу. Матеріал тенту вологозахищений поліестер, підлога всередині виконаний з поліетилену. Шви намету проклеєні для забезпечення герметичності. Москітна сітка передбачена для захисту мешканців від комах.
Характеристики:
- Кількість місць: 3
- Матеріал: поліестер 190Т
- Водонепроникність тенту: PU 2000 мм водного стовпа
- Матеріал дна: армований поліетилен 120G/M2 PE
- Водостійкість: 2000 мм
- Кілька кишень
- Захист від москітів
- Бокові двері
Комплектація:
- Намет
- сітка від комах
- сумка для перенесення
- двері
- вікна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Призначення | Експедиційні |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 4.24 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 125 см |
| Довжина | 270 см |
| Ширина | 180 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.24 |
| Місткість | Тримісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 270 х 180 х 125 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | 2 несуть дуги, матеріал каркаса фіберглас |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Немає |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop, 8000 мм у ст. |
| Новий, б/в | Новий |
| Особливості | Матеріал: поліестер 190Т, Кілька кишень, Захист від москітів, Бічні двері |
| Стать | Армований поліетилен 120G/M2 PE |
| Сезон | Весна/Літо/Осінь |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 2 861 ₴

