

Намет пляжний тент Secura Beach Tent Bestway 68045 Blue (N008967)
Намет пляжний тент Secura Beach Tent Bestway 68045 Blue
Відпочиваючи на березі моря або іншого водоймища, можна сильно перегрітися на сонці. Але мало де можна зустріти добре обладнаний пляж із сонцезахисними парасольками. Більше того, як правило, за оренду пляжного обладнання необхідно платити. Спеціально для цього створені пляжні намети та пляжні тенти від сонця! Нині вони все більше набирають популярності. Візьміть намет від сонця з собою на пляж, особливо він буде корисним, якщо у вас є маленькі діти. У такому пляжному тенті вони зможуть спокійно грати в тіні, а вам не доведеться постійно стежити за ними.
Secura Beach Tent Bestway 68045 - це зручний і простий у використанні пляжний намет з автоматичним каркасом. Пляжний намет сконструйований за принципом тенту. Призначена для любителів відпочити на сонці. Місткість представленої моделі до 2-х осіб. Вона надійно укриє від сонця, врятує від опіків, захистить від нетривалого дощику.
Пляжний намет тент Secura Beach Tent Bestway 68045 – стане чудовим рішенням для відпочинку біля будь-якої водойми, де ви та ваші діти будете під надійним захистом.
Характеристики:
- Виробник: Bestway;
- Призначення: пляжні;
- Кількість місць: 2;
- Матеріал тенту – поліестер 170T;
- Водонепроникність дна, мм ст.ст.: 10000;
- Сезон: літо;
- Форма: напівсфера;
- Вага: 1,3 кг;
- Розміри зовнішні: 200х100х100 см.
Комплектація:
- Намет
- сітка від комах
- сумка для перенесення
- двері
- вікна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 1.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 100 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.3 |
| Місткість | Двомісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 200х100х100 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Немає |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | Армований поліетилен 120G/M2 PE |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Тенти |
- Ціна: 1 386 ₴

