




Намет шестимісний Bestway Base Camp 68016 Orange (N008966)
Намет шестимісний Bestway Camp Base 68016 Orange
Шестимісний кемпінговий двошаровий намет. Представлена модель є чудовим варіантом для згуртованої компанії чи великої сім'ї. Намет висотою 2,1 метра з однією великою кімнатою та безліччю можливостей для застосування.
Має двошарову структуру, що дозволяє використовувати її за будь-яких погодних умов. У наметі передбачені додатковий зручний бічний вхід, вентиляційні вікна та знімний дах, який перетворює намет на провітрюваний тент. Для зручності розміщення похідних речей та спорядження в наметі є спеціальний зручний місткий тамбур, який захистить їх у разі негоди.
Каркас виконаний із міцних та легких фібергласових труб. Тент намету виготовлений з водонепроникного та вогнетривкого поліестеру, підлога має захисне покриття з поліетилену. Виходи та вікна обладнані протимоскітними сітками для захисту від комах. Всі шви намету проклеєні та герметичні; блискавка щільно застібається.
У комплекті є спеціальна сумка-чохол.
Характеристики:
- Виробник: Bestway;
- Кількість місць: 6;
- Обтічна конструкція забезпечує стійкість в умовах вітряної погоди;
- Щільні двері з антимоскітною сіткою та вікна;
- Тканина: поліестер 190T, покритий 3000мм поліуретану, має вогнезахисні властивості;
- Стать: 120 г/м2 ПЕ;
- Вага виробу: 12 кг.
Комплектація:
- Намет;
- Сумка для перенесення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 6 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Двосхилий |
| Колір | Помаранчевий |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 210 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 12 |
| Місткість | П'ять місць і більше |
| Гарантія | 14 днів |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 180T поліестер з покриттям PU 3000mm |
| Новий, б/в | Новий |
| Особливості | Відмінна вентиляція |
| Стать | Армований поліетилен 120G/M2 PE |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 7 706 ₴

