


Тримісний намет Bestway Ocaso 68011 Red/Green (N008964)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримісний намет Bestway Ocaso 68011 Red/Green - це 3-х місцева туристична палатка для різної тривалості переходів хороших і важких погодних умовах. Каркас виконаний з міцного фібергласа, а тент з якісного поліестеру. Водостійкість намету складає 2000 мм. вод.стовпа. Вона дозволить пережити негоду і дасть можливість спокійно переночувати і в цілому створить відчуття домашнього затишку.
В комплект входить сумка для перенесення.
Характеристики:
- Виробник: Bestway;
- Кількість місць: 3
- Розміри: 225+150 х 260 х 155 см
- Матеріал: поліестер 190Т
- Водостійкість: 2000 мм
- Кілька кишень
- Захист від москітів
- Вага: 4,9 кг
Комплектація:
- Намет;
- Сумка для перенесення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 4.9 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 155 см |
| Довжина | 375 см |
| Ширина | 260 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.9 |
| Місткість | Тримісні |
| Гарантія | 14 днів |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 190T поліестер PU2000 мм водного стовпа |
| Новий, б/в | Новий |
| Особливості | Кілька кишень, Захист від москітів |
| Розмір | 225+150 х 260 х 155 см |
| Сезон | Весна/Літо/Осінь |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 3 698 ₴

