

Матрац надувний із вбудованим ножним насосом Bestway Full 67225 Blue (N008961)
Матрац надувний з вбудованим ножним насосом Bestway Full 67225 Blue
Оригінальний та практичний вибір. Зроблений із міцного щільного матеріалу матрац має приємну на дотик флоковану поверхню, яка не дозволяє зісковзувати постільній білизні. Стильний матрац може використовуватись як окремий предмет меблів.
Надувний матрац з вбудованим ножним насосом Bestway Full 67225 – це міцний, довговічний та винятково зручний надувний матрац для сну дозволить чудово відпочити вам та вашим близьким. У головах є зручний підголівник, який при необхідності можна використовувати замість подушки. Верх матраца покритий флоком (штучна замша) легко чиститься без застосування спеціальних засобів. Матрац оснащений вбудованим механічним ножним насосом, який дозволяє за кілька хвилин надувати і здувати матрац. Напівороспальний надувний матрац EASY INFLATE серії Flocked AirBed виготовлений за технологією COIL BEAM CONSTRUCTION. Внутрішня конструкція матраца виконана з посиленими перегородками у вигляді циліндрів, використання такого типу перегородок прийде матрацу підвищену витривалість та жорсткість.
У комплект входить спеціалізована латка для ремонту.
Характеристики:
- Виробник: Bestway;
- Серія: EASY INFLATE (Flocked AirBed);
- Розміри: 191х137х28 см;
- Максимальне навантаження: 170 кг;
- Матеріал: високоякісний вініл;
- Товщина матеріалу: 0,38 мм;
- Покриття: флоковане;
- Спальних місць: напівтороспальне;
- Насос вбудований ножний;
- Вага: 3.96 кг.
Комплектація:
- Матрац
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Комплектація насосом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 170 кг |
| Стан | Новий |
| Тип насосу | механічний ножний |
| Колір | Синій |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.96 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Матраци |
| Вікова група | Дорослі |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість місць | Полуторні |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 623 ₴

