


Матрац надувний із вбудованим ножним насосом Bestway Twin 67224 Blue (N008960)
Матрац надувний із вбудованим ножним насосом Bestway Twin 67224 Blue
Люди прагнуть комфорту навіть під час активного туризму, на пікніку або в пасивній відпустці. Надувний матрац - це предмет, що дозволяє зробити сон на підлозі та природі якіснішим. Вдало обрана модель прослужить довго і буде зручною у використанні.
Надувний матрац із вбудованим ножним насосом Bestway Twin 67224 – ідеальний вибір. Матрац оснащений вбудованим механічним ножним насосом, який дозволяє за кілька хвилин надувати і здувати матрац. Односпальний надувний матрац EASY INFLATE серії Flocked AirBed виготовлений за технологією COIL BEAM CONSTRUCTION. Внутрішня конструкція матраца виконана із посиленими перегородками у вигляді циліндрів. Використання такого типу перегородок прийде матрацу підвищену витривалість та жорсткість.
Верх матраца Bestway Twin 67224 покритий флоком (штучна замша), який не дає зісковзувати постільній білизні, легко чиститься без застосування спеціальних засобів. У головах є зручний підголівник, який при необхідності можна використовувати замість подушки.
У комплект входить спеціалізована латка для ремонту.
Характеристики:
- Виробник: Bestway;
- Серія: EASY INFLATE (Flocked AirBed);
- Розміри: 188х99х28 см;
- Максимальне навантаження: 150 кг;
- Матеріал: високоякісний вініл;
- Товщина матеріалу: 0,38 мм;
- Покриття: Флоковане;
- Спальних місць: односпальне;
- Насос вбудований ножний;
- Розмір упаковки: 35 см х 33 см х 7,5 см;
- Вага: 3 кг.
Комплектація:
- Матрац
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Комплектація насосом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Тип насосу | механічний ножний |
| Колір | Синій |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 1880 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Матраци |
| Вікова група | Дорослі |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість місць | Одномісні |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 348 ₴

