




Крісло розкладне Павук з підсклянником HLV B15701 Orange (N008024)
Крісло розкладне Павук з підсклянником HLV B15701 Orange
Одна з найбільш продаваних моделей. Додаткові пластикові підсилювачі на ніжках збільшують міцність стільця. Пластиковий захист на спинці запобігає розриву тканини при натягу. Має додаткові пластикові підсилювачі на ніжках. Крісло складається в зручний тканинний чохол з ручками.
Цей стілець не тільки легкий і мобільний. Він ще і дуже зручний. Завдяки своїй конструкції, вага тіла розподіляється рівномірно, і Ви абсолютно не втомлюєтеся навіть при тривалому сидінні. Для додаткового зручності в підлокітник стільця вбудований підсклянник. Він може бути використаний як для напоїв, так і для снастей при виїзді на рибалку.
Характеристики:
- Навантаження: до 150 кг
- Матеріал: 600D oxford двошаровий.
- Матеріали рами (з діаметром): сталь, O 16 мм.
- Вага, кг: 3,5.
- Максимальне навантаження: 80 кг
- Колір: помаранчевий
- Розмір, см: 85х54х43х81
Комплектація:
- Крісло
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Глибина стільця | 540 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Помаранчевий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.5 |
| Вид | Крісла |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Матеріал | 600D oxford двошаровий |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Новий, б/в | Новий |
| Розміри, см | 85 x 54 x 43 х 81 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 679 ₴

