




Розетка з таймером електронна тижнева Feron TM211 White (N015226)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетка з таймером електронна тижнева Feron TM211 White - призначений для автоматизації роботи ваших електроприладів. Має 16 комбінацій днів тижня, які ви можете запрограмувати, вказавши необхідну для вас час доби, а також 8 програм включень і виключень, з мінімальним кроком в одну хвилину. Здатний комутувати навантаження в мережі до 3600ВТ.
Эта модель отличается компактностью, надежностью и высокой функциональностью, а встроенный аккумулятор сохранит заданную программу во время сбоев в подаче электроэнергии или ее отсутствии.
Розетка с таймером дает возможность автоматического управления:
- нагревательными приборами, указав удобное для вас время и дней недели;
- осветительными приборами, которые работают от розетки;
- электроприбором, который необходимо выключать на определенное время и, затем, включать;
- активировать устройства для полива газона или растений в саду, огороде;
- опалювальні прилади для обігрівання приміщення на необхідний час, тим самим заощаджуючи електроенергію;
- під час вашої відсутності – включати і відключати світильник, імітуючи присутність господарів будинку;
- батареї ноутбука, відключаючи її при повному заряді і включаючи при повній розрядці, для збереження тривалого ресурсу роботи.
Характеристики:
- Робоча напруга: 190-240V
- Захист від пилу і вологи: Немає
- Колір корпусу: Білий
- Цикл таймера: Тижневий
- Потужність: 3600ВТ
- Розміри: 75х76х78мм
- Тип встановлення: в розетку
- Матеріал корпусу: Пластик
Комплектація:
- Розетка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 86 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип таймера | Електронний (цифровий) |
| Колір | Білий |
| Ширина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Таймери |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина, м | 0.86 |
| Заземлення | Так |
| Захист від пилу та вологи | Немає |
| Потужність, Вт | 3500 |
| Новий, б/в | Новий |
| Робоча напруга | 100 - 240 В |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип встановлення | У розетку |
| Цикл таймера | Тижневий |
| Ширина, мм | 56 |
- Ціна: 676 ₴



