




Намет 3 місний Tramp Cloud 3 Si TRT-094-green ультралегкий зелений (Niz12869)
Намет тримісний Tramp Cloud 3 Si TRT-094-green ультралегкий
Ультралегкий тримісний туристичний намет хабів конструкції Tramp Cloud 3 Si з силіконізоване Rip-Stop нейлону, чиста вага якої (без кілочків і відтяжок) всього 2270 г.
Вільно стояча хабів конструкція каркаса забезпечує дуже швидку, просту, інтуїтивно зрозумілу установку, більший, в порівнянні з наметами інших конструкцій, житловий обсяг спального відсіку і підвищену вітростійкість.
хабів конструкція каркаса намету (HUB) – це коли все дуги з'єднані одним коннектором (хабом), який об'єднує весь каркас намету в одне ціле. Дуги не зміщувати одна щодо іншої і намет добре тримає форму, її практично неможливо встановити криво або з перекосом.
Додаткова консольна коротка тамбурна дуга збільшує обсяг і висоту тамбурів і надає наметі більш вітрообтікаєму форму.
На внутрішній намет практично повністю виконана з сітки завдяки чому намет прекрасно вентилюється, в ній практично не накопичується конденсат, і вам буде комфортно навіть спекотної літньої ночі.
Намет пошита з міцного, посиленого Rip-Stop плетінням і просоченого силіконом нейлону з високу водонепроникність.
Завдяки світло сірому кольором тент буде значно менше вигоряти на сонці, і довше прослужить якщо ви часто подорожуєте влітку або в жарких країнах.
Призначення: піші і гірські походи, fast& light туризм, велопоходи і мотопоїздки, подорожі автостопом або low cost перельотами, рибалка, мисливство та відпочинок біля моря.
Час використання: весна– літо– осінь.
Особливості:
- - ультралегка
- - силіконізована тканина; нейлон Rip-Stop
- - конструкція HUB з консоллю
- - двошаровий з 2 входами і 2 тамбурами для комфортного спільного використання
- - всі шви проклеєні
- - два вентиляційних клапани
- - зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- - світловідбиваючі відтяжки і елементи на вентиляції
- - укомплектуватися 3-гранними кілочками яскравого кольору
- - в комплекті знімна поличка
- - при необхідності до намету можна докупити додаткову підлогу (Footprint) для більшого захисту дна намету.
Характеристики тримісного намету Tramp Cloud 3 Si TRT-094-green ультралегкою:
- Місткість: 3 людини
- Повна вага: 2270 г
- Конструкція: HUB з консоллю
- Входи і тамбура: 2 входи і 2 тамбури
- Каркас: авіаційний алюміній 7071 8,5 мм
- Тент: 4000 мм. в. ст. 100% нейлон 15D nylone coated silicone
- Дно: 4000 мм. в. ст. 100% нейлон 15D nylone coated silicone
- Колір: зелений
- Внутрішній намет: дихаючий поліестер
- Розмір: 310 х 220 х 105 см
- Габарити в упаковці: 45 х 17 х 15 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Штормові відтяжки, Тамбур, Підвісні полиці, Вогнетривке просочення, Вентиляційні вікна, Проклеєні шви |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2.27 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 4000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 310 см |
| Ширина | 220 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Нейлон |
| Матеріал тенту | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | Тримісні |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 11 426 ₴






