
Решітка для гриля велика 69 * 41 * 31.5 * 6.5см MH-0085 (Niz12262)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Решітка гриль велика MH-0085
Решітка для гриля MH-0085 - фаворит серед аналогічних товарів. А все завдяки місткою нижньої частини, висота якої склала 6,5 см. Така особливість дозволяє закладати овочі цілком, а також м'ясо і рибу великої товщини.
Досить міцні прути з хромованою стали надійно утримують вміст. Решітка не згинається під вагою продуктів і під впливом високої температури. Спеціальна ручка дозволяє утримувати грати без захисної рукавиці.
Решітка-гриль MH-0085 допоможе в приготуванні різноманітних смачних страв на природі.
Характеристика решітки для барбекю:
- Довжина решітки: 31,5 см
- Ширина решітки: 41 см
- Довжина ручки: 37,5 см
- Матеріал: хромована сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина робочої поверхні | 315 мм |
| Довжина ручки | 375 мм |
| Матеріал | Хромована сталь |
| Призначення решітки | Для риби, Для овочів, Для м'яса |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина робочої поверхні | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Решітка-гриль |
- Ціна: 385 ₴

