-9%




Тент туристический Tramp Lite Tent TLT-036 Синий (N113535)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тент туристический Tramp Lite Tent TLT-036 Синий
Sol Tent Blue — это удобный тент со стойками, который прост в установке и не занимая много места, способен предоставить путешественникам просторное внутреннее пространство.
Данная модель станет идеальным решением для отдыха на воздухе в летнее время и с легкостью спасет Вас от легкой непогоды или жаркого солнца.
Характеристики:
- Тип: Тент 440 х 440 см
- Вес палатки: 2.1 кг
- Размеры: высота стоек 230 см
- Матеріал каркаса: сталь 16 мм
- Матеріал тенту: 100% Поліестер 75D/190T Taffeta PU 2000 мм в ст
Комплектація:
- Тент
- Комплект стійок
- Відтяжки
- Кілочки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Синій |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 230 см |
| Довжина | 440 см |
| Ширина | 440 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.1 |
| Габарити | 440 x 440 x 230 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Внутрішній |
| Конструкція | Одношарові |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D/190T Taffeta PU 2000 мм в ст |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Тенти |
- Ціна: 2 082 ₴

