


ЕМ-контейнер + Бокаши універсальні 4кг набір N
ЕМ-контейнер + Бокаші 4кг набір
Стартовий набір складається з ЕМ-контейнера для ферментації харчових відходів та іншої органіки та Бокаші Універсальні органічні ProBio 4 кг
Ем-контейнер – спеціальна ємність для ферментації кухонних та харчових відходів з подальшою переробкою для отримання високоякісного добрива.
За допомогою ЕМ-контейнера протягом року можна отримати до 400 кг якісного добрива.
Час ферментації відходів ЕМ-контейнері займає від 7 до 10 днів. Застосування Бокаші або Емочка призводить до того, що за час переробки вони заселяють відходи Ефективними мікроорганізмами, після чого їх вносять у ґрунт.
Процес ферментації в ЕМ-контейнері:
Крок 1. Першим шаром посипати жменю бокаші у нижній частині ЕМ-контейнера.
Крок 1. Засипати шар 3-4 см попередньо подрібнених органічних відходів, ущільнити.
Крок 2. Присипати жменею Бокаші чи полити Емочкою.
Крок 3. Остання куля органіки добре засипати бокашами або рясно пролити емочками.
Крок 4. Закрити кришкою ЕМ-контейнер.
Заповнений ЕМ-контейнер залишити для подальшої ферментації на 7-10 днів.
Застосування ЕМ-розчину
В результаті процесу ферментації в ЕМ-контейнері накопичуватиметься рідина, яку потрібно періодично зливати через краник внизу ємності. Колір і кількість рідини залежить від відходів, що переробляються.
Рідина, що утворилася - ЕМ-розчин - використовують як добриво. Нерозбавлений ЕМ-розчин заливають у стоки на кухні, у ванній кімнаті, туалеті для усунення неприємних запахів і підтримання чистоти.
Характеристики:
- об'єм: 20 літрів
- Колір білий
- кількість добрива: до 400 кг
- матеріал: пластик
Передпосадкова і осіння обробка грунту: рівномірно розсипати келихи і закласти будь-яким способом в землю. Витрати добрива від 1 до 5 склянок (50-250 г) на 10 кв.м, залежно від стану ґрунту.
Підготовка ґрунту під розсаду: 1-2 склянки (50-100 г) бокаші на відро землі, перемішати, суміш герметично запакувати в пакет і помістити в темне тепле місце на 20-30 днів.
Кореневе підживлення рослин: посипати міжряддя та пристовбурні кола бокашами, після чого розпушити ґрунт або замульчувати, при необхідності полити. Кількість добрива та частота підживлення залежать від стану рослин та землі, але не частіше 1 разу на тиждень. Кореневе підживлення бокашами можна чергувати з позакореневою обробкою рослин Емочками.
Добриво кімнатних рослин: помірно посипати келихами, прикрити землею або мульчею. Краще внести менше, ніж більше, дуже сильне добриво!
Компостування: пошарово пересипати вміст компостної купи з розрахунку 1 склянку на 1 кв. метр. Землю можна не додавати, але чергувати зелене і коричневе шарами 15-20 см. При закладці восени компост буде готовий навесні. Влітку процес компостування займає 2-3 тижні.
Переробка гною: пересипати пошарово, як компост. Можна додавати солому, соснову тирсу та папір.
Компостування харчових відходів: у компостній купі – як завжди. Чергувати, а краще перемішати харчові відходи з травою, тирсою. Ферментація харчових відходів за допомогою ЕМ-контейнера – за інструкцією до ЕМ-контейнера.
Зовнішній туалет: додавання жмені келихів усуває запах протягом доби.
Картопля: Додавати щіпку келихів у лунку при посадці. Перед підгортанням і мульчуванням помірно посипати міжряддя. Настійно рекомендується внесення келихів з насінням сидератів після викопування картоплі – це посилює ефект сівозміни, відновлює грунт і пригнічує збудників хвороб, що накопичилися за сезон.
Морква, буряки, пряносмачні, квіти: Змішати насіння з бокашами в пропорції 1:10, сіяти як завжди. Або просипати канавки з насінням бокашами та засипати землею.
Полуниця При посадці внести в лунку бокаші, присипати землею, потім висаджувати полуницю. Перед прополюванням, розпушуванням і мульчуванням помірно посипати келихами землю.
Розсада: Застосування келихів при висадженні розсади не рекомендується. Після вкорінення рослин робиться внесення добрива при розпушуванні ґрунту та під мульчу.
Посадка саджанців ягідників, винограду, декоративних, плодових дерев: Яма готується як завжди, насипається шар родючої землі, келихи, потім знову шар родючої землі. Потім насипається горбок і провадиться посадка саджанця.
Цибулинні: внести щіпку келихів при посадці. Удобрювати бокашами рослини, що вегетують, за звичайною схемою.
Дерева, чагарники, виноград: додавати бокаші в ствольні круги при розпушуванні та мульчуванні.
Зберігання та запобіжні заходи: Після розтину пакета (якщо не використовували весь) вичавити повітря, зав'язати і зберігати в прохолодному темному місці. Берегти від прямих сонячних променів та морозу. Бокаші не становлять небезпеки для здоров'я людини та тварин, жодних захисних заходів не потрібно.
Користувацькі характеристики | |
---|---|
Висота | 350 |
Призначення | Для грядок |
Термін експлуатації | До 5 років |
Тип | Компостери садові |
Ширина | 260 |
Основні | |
Матеріал | Пластик |
- Ціна: 990 ₴