




Чотиримісна намет Bestway Pavillo 68093 Family Ground Blue (N115013)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чотиримісна намет Bestway Pavillo 68093 Family Ground Blue
Намет Bestway Pavillo 68093 «Family Ground 4» NEW чотиримісна туристична 400 х 220 х 180 см Синя
«Спортивна серія» - вдосконалена серія для екстремального використання.Чудовий дизайн, комфорт. Більш щільний матеріал ПВХ - ще більше надійності, довговічності. Зроблені для підлітків і дорослих.
Особливості:
- внутрішня кишеня для зберігання особистих речей;
- двошарова намет - складається з внутрішнього шару і зовнішнього (намет, тент):
- створює повітряний прошарок (теплоізоляція);
- мінімізація, відсутність конденсату;
- відмінна вентиляція;
Особливості матеріалу:
- 2000 мм водяного стовпа: досягається з допомогою подвійного нанесення поліуретанової просочення, на зовнішню тентову тканина, будуть протистояти практично будь-якого дощу і не буде протікати;
- механічна збірка - класична збірка намети (установка намету, тенту, дуг і кілочків);
- водонепроникні шви: просочення швів дуже міцна і функціональна. Силікон не дає волозі накопичуватися у волокнах тканини.При цьому силіконове покриття істотно збільшує міцність тканини на разрыви еластичність матеріалу.
Характеристики:
- 190Тполиэстер з PU покриттям 2000mm:
- дно:120 г / м2 ПЕ (поліетилен)
- Кількість місць: 4-х місна
- Розмір 400 х 220 х 180 см
- Розмір спального місця): 220 х 150 см (2 відділу)
- Вага (товар): 8.9 кг
- Країна виробник: Китай
- Тип:Намет
- Колір:Синій
Комплектація:
- Чотиримісна намет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Тамбур, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Двосхилий |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 8.9 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 180 см |
| Довжина | 400 см |
| Ширина | 220 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 8.9 |
| Місткість | Чотиримісні |
| Габарити | Розмір 400 х 220 х 180 см, Розмір (спального місця): 220 х 150 см (2 відділи) |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Фіберглас |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Немає |
| Зовнішній тент | 190T поліестер з покриттям PU 2000mm |
| Новий, б/в | Новий |
| Особливості | Відмінна вентиляція |
| Стать | 120 г / м2 ПЕ (поліетилен) |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 6 732 ₴



