



Тримісний намет Bestway 68090 Active Mount (N114745)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримісний намет Bestway 68090 Active Mount
Намет Bestway Pavillo 68090«Active Mount 3» NEWтрехместная туристична 350 х 240 х 130 см синя
«Спортивнаясерия» - вдосконалена серія для екстремального використання.Чудовий дизайн, комфорт. Більш щільний матеріал ПВХ - ще большенадежности, довговічності. Зроблені для підлітків і дорослих.
Особливості:
- двошарова намет -складається з внутрішнього шару і зовнішнього (намет, тент):
- створює воздушнуюпрослойку (теплоізоляція);
- мінімізація,відсутність конденсату;
- отличная вентиляция;двухслойная палатка - состоит из внутреннего слоя и внешнего (палатка, тент):
- создает воздушнуюпрослойку
- высокая плотностьматериала;
- огнезащитная ткань;
- внутренний кармандля хранения личных вещей;
Материал:
- 190Tполиэстер с покрытием PU 2000 mm:
- дно:120 г / м2 ПЭ (полиэтилен);
Особенности материала:
- 2000 мм водяного столба: достигается с помощью двойного нанесенияполиуретановой пропитки, на внешнюю тентовую ткань, будут противостоятьпрактически любому дождю и не будет протекать;
- водонепроникні шви: просочення швів дуже міцна і функціональна. Силікон недає волозі накопичуватися у волокнах тканини. При цьому силіконове покрытиесущественно збільшує міцність тканини на розрив і еластичність матеріалу.
- механічна збірка - класична збірка намети (установка намету, тенту, дуги кілочків);
- передня довга конструкція тунелю, забезпечує додатковий простір;
Габарити:
- Кількість місць: 3-х місцевий
- Розмір: 350 х 240 х 130 см
- Розмір спального місця): 210 х 240 см
- Вага (товар): 4,7 кг
Характеристики:
- Виробник: Bestway
- Странапроизводитель: Китай
- Тип:Намет
- Колір: Синій
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кілочки
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 3.8 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 310 см |
| Ширина | 240 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.7 |
| Місткість | Тримісні |
| Габарити | Розмір: 350 х 240 х 130 см, Розмір (спального місця): 210 х 240 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Фіберглас |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Конструкція | Одношарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 190T поліестер з покриттям PU 2000 mm |
| Новий, б/в | Новий |
| Особливості | Висока щільність матеріалу |
| Стать | 120 г / м2 ПЕ (поліетилен) |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 3 573 ₴

