

Розкладне крісло павук для пікніка та риболовлі Stenson WS1207 Red (Niz13527)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкладне крісло павук для пікніка та риболовлі Stenson
Розкладний стілець Stenson WS1207 з конструкцією павук стане чудовим помічником на риболовлі або на відпочинку на природі. Стілець компактний і при цьому дуже зручний, легко складається та розкладається, займає зовсім небагато місця. Каркас стільця виготовлений із міцного, але легкого металу.
Складаний стілець має рифлені пластикові наконечники на ніжках, що дозволяє йому не в'язнути в мокру землю на березі річки.
Також у комплекті зі стільцем є чохол для зберігання та транспортування.
Характеристики розкладного крісла:
- Матеріал: тканина, метал;
- Висота ніжок: 39 см;
- Габарити: 40х40х68 см;
- Вага: 1 кг;
- Колір червоний
Комплектація:
- Розкладне крісло;
- Чохол із ручкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 68 мм |
| Глибина стільця | 37 мм |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Червоний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Крісла |
| Матеріал каркасу | метал |
- Ціна: 570 ₴

