

Праска Camry CR 5029 Iron Ceramic 3000W Жовто-чорний (N111565)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Праска Camry CR 5029 Iron Ceramic 3000W Жовто-чорний
Вам нравится гладить и вы ищете профессиональное оборудование, которое также поможет обеспечить долговечность выглаженных тканей? Керамический утюг Camry CR 5029 Iron Ceramic 3000W - это современное решение, которое удивит даже тех, кто не совсем любит гладить. Функциональность, простота использования и элегантный дизайн обеспечат удовлетворение любому, кто когда-либо пытается гладить что-то с этим устройством! Утюг позволяет гладить вертикально и защищено от капель. Он имеет встроенный фильтр против накипи и функцию автоматической очистки, благодаря которой утюг всегда удобен в использовании.
Характеристики:
- Тип: праска з парогенератором
- Потужність: 3000 W
- Керамічна підошва
- Система самоочищення
- Захист від накипу
- Система "крапля-стоп"
- Матеріал корпусу: пластик
- Живлення: 220-240V 50/60Hz
- Вага: 1.52 кг
Комплектація:
- Праска
- Інструкція
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал підошви праски | металокераміка |
| Паровий удар | 100 г/хв |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Швидкість подачі пари | 50 г/хв |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Суха прасування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.52 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22 х 14 х 22 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Праска; Інструкція; Коробка |
| Матеріал підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Потужність | 3000 Вт |
| Особливості | Можливість вертикального відпарювання |
| Система «Крапля-стоп» | Да |
| Система самоочищення | Да |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера использования | Для дому |
| Колір | Жовтий / коричневий |
- Ціна: 1 526 ₴

