-14%








Шнек для ґрунту садовий "Землерий" діаметр 200 мм 2 леза сталь 65 г (Niz14355)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шнек для буріння землі "Землерий" Ø=200 мм
Шнекова насадка ручного бура для землі "Землерий обладнана двома навареними лезами із міцної сталі. Завдяки пластині у вигляді шнека збільшується об'єм ґрунту, що захоплює садовий бур, а також зменшується обсипання його у свердловину.
Шнек "Землерий" застосовується для утворення отворів, лунок, свердловин 200 мм під стовпчики для парканів, під фундаменти, для посадки рослин, для горизонтального буріння під комунікації.
Характеристики бурового шнека "Землерий":
- Діаметр: 200 мм
- Довжина: 560 мм
Комплектація шнека посадкового "Землерий":
- Шнек
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шнек |
| Застосування | Бур |
| Матеріал | Сталь |
| Діаметр | 200 мм |
| Загальна довжина | 560 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 |
| Призначення | Універсальні |
| Діаметр ножів (шнека) | 200 мм |
| Кількість ножів (шнека) | 2 |
- Ціна: 1 142 ₴

