




Тент туристичний НФ-00008365 розмір 3 x 3 x 2.3 м Green (N020058)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тент туристичний НФ-00008365 зелений 3 x 3 x 2.3 м
Туристичний тент НФ-00008365 – це незамінна річ у поході, адже такий навіс відмінно захистить від сонця чи дощу. Підходить для встановлення перед наметом як тамбур або над наметом для додаткового захисту. Також може використовуватись як ще одне дно під намет.
Поставляється в чохлі для зручного зберігання та транспортування.
Увага: Тент не укомплектований стійками, кілочками чи іншими додатковими аксесуарами.
Характеристики тенту НФ-00008365:
- Міцний, зносостійкий, стійкий до стирання та розриву
- Не пропускає ультрафіолетове випромінювання
- Матеріал: нейлон 15D із силіконом
- Індекс водонепроникності: 5000 мм
- Розмір: 3 x 3 x 2.3 м
- Колір зелений.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НФЛ |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Захист від UV, Водовідштовхувальне просочення |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Форма | Двосхилий |
| Колір | Зелений |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 3000 см |
| Довжина | 2300 см |
| Ширина | 3000 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Тенти |
- Ціна: 1 569 ₴

