Магніт неодимовий з кільцем N52 до 48 кг N
Неодимовий магніт пошуковий з кільцем 48x11.5мм N52 до 48 кг
Пошукові магніти виконані з матеріалу NdFeB (неодим-залізо-бор) у вигляді диска діаметром 48 мм та висотою 11,5 мм. Оскільки неодимові магніти мають дуже високе значення магнітної індукції, розрізати два таких магніти дуже складно, і їх розрізання необхідно переміщати магніти щодо одне одного.
На корпусі пошукового магніту є різьблення для вкручування металевих гачків. До гачка можна прив'язати мотузку або шнурок для пошуку.
Магніт можна використовувати для пошуку металу на землі чи у воді. Він корисний для пошуку металу в колодязях, на дні водойм, під опорами та мостами, на поверхні землі та на мілководді.
Марка цього магніту - N52, він витримує нагрів до 80 ° C без втрати своїх магнітних властивостей. Вище цієї критичної температури магніт "спікається", і магнітні властивості знижуються багаторазово.
Виробник вказав для цього магніту когезійну міцність 48 кг. Матеріал NdFeB дуже крихкий, і навіть невеликий удар може призвести до розтріскування магніту.
Характеристики магніту N52:
- Діаметр магніту: 48 мм
- Висота магніту: 11.5 см
- Теоретична максимальна сила зчеплення (за ідеальних умов): 48 кг
- Клас: N52
- Максимальна робоча температура: 80 °C
- Висота з кільцем: 4.8 см
- Вага з кільцем: 190 г.
Основні | |
---|---|
Виробник | Н&М |
Країна виробник | Китай |
Вага | 0.19 кг |
Висота | 48 мм |
Діаметр | 48 мм |
Максимальна робоча температура | 80 град. |
Матеріал магніту | Неодим (NdFeB) |
Сила зчеплення | 48 кг |
Форма магніту | Шайба |
Ширина | 48 мм |
Користувацькі характеристики | |
Тип | Магніти |
- Ціна: 598 ₴