



Неодимові магніти 10 шт N35 10х5 мм (N017346)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магніти неодимові 10 шт N35 10х5 мм
Неодимові магніти N35 10x5 мм мають форму таблетки діаметром 10 мм і товщиною 4,8 мм, виготовлені зі сплаву неодиму, бору та заліза.
Вони мають високу магнітну силу і здатні витримувати тривале розмагнічування. Ці магніти витримують нагрів до +80 ° C без втрати своїх магнітних властивостей. Однак вище за цю температуру вони частково втрачають свою магнітну силу.
Вони можуть використовуватися для виготовлення генераторів, простих магнітних сепараторів, кріплення різних плакатів, табличок і т.п. на чорні поверхні.
Характеристики магнітів:
- Тип: магніти;
- Колір: сріблястий;
- Кількість магнітів у наборі: 10;
- Марка магнітів: N35;
- Магнітна енергія, КДж/м3 (кілоДжоуль на кубічний метр): 263 – 287;
- Залишкова магнітна індукція, міліТесла: 1170 - 1220;
- Розмір одного магніту: 10 х 4,8 мм;
- Робоча температура: до 80 °C;
- Вага набору: 30 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Н&М |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 4.8 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Матеріал магніту | Неодим (NdFeB) |
| Форма магніту | Шайба |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Магніти |
- Ціна: 212 ₴

