-13%










Тент туристичний Tramp 3х3 + стійки (UTRT-104-camo) (Niz14819)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристичний тент зі стійками Tramp UTRT-104-camo
Тенти призначені для захисту від опадів та сонячних променів. Камуфляжне забарвлення дозволяє використовувати намет військовослужбовцям, мисливцям, рибалкам та туристам.
Для створення розтяжок по периметру пришиті петлі. Місця кріплення петель посилені тканинними вставками. У комплект входить набір еластичних шнурів.
У комплект також входять 2 сталеві стійки. Кожна стійка складається із 75 секцій по 4 см кожна. Максимальна висота стійки складає 3 метри.
Характеристики тенту Tramp:
- Вага: 2.1 кг
- Водонепроникність тенту: 4000 мм у ст.
- Каркас: сталь 16 мм
- Матеріал тенту: 100% Поліестер 75D/190T Taffeta PU 4000 мм. ст
- Матеріал каркасу: Сталеві стійки 2 шт, кожна з 4 секцій по 75 см, максимальна висота стійки - 3м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Захист від UV, Водовідштовхувальне просочення |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Форма | Двосхилий |
| Вага | |
| Вага | 2.1 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 300 см |
| Ширина | 300 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 16 мм |
| Дуги | Сталь |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Tramp |
| Конструкція | Одношарові |
| Тип | Тенти |
- Ціна: 2 483 ₴




