-13%






Тент туристичний Тент Tramp UTRT-101 розмір 3 х 5 Green (Niz14922)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристичний тент Tramp UTRT-101 розмір 3 х 5 зелений
Tramp UTRT-101 - це універсальний намет для організації відпочинку на природі. Її можна натягувати між деревами, кріпити до стовпів або комбінувати з жердинами та підтяжками.
Має два типи точок кріплення: петлі для строп та люверси. Місця кріплення посилені другим шаром тканини. Посилений зовнішній край намету. Стяжка та сталеві кілочки в комплекті. Чохол для зберігання та транспортування.
Стійки продаються окремо.
Характеристики тенту Tramp UTRT-101:
- Вигляд: Тент
- Розмір: 300x500 см
- Колір: зелений
- Вага: 1100 г
- Матеріал: 75D поліестер Taffeta PU
- Водостійкість: 4000 мм H2O
- Бренд: Tramp.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Захист від UV, Водовідштовхувальне просочення |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 1.1 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 500 см |
| Ширина | 300 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Tramp |
| Конструкція | Одношарові |
| Тип | Тенти |
- Ціна: 2 040 ₴

