




УФ лампа для нігтів, лампа для манікюру з таймером Beauty Nail ZH-818 White (NST74)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа використовується для полімеризації штучних покриттів. Ідеальний для домашнього і професійного використання. Має стильний дизайн і компактні розміри. Дозволяє проводити як процедуру манікюру і педикюру.
Технічні характеристики:
- розмір: 25x22x8 см;
- вага: 1,248 кг;
- потужність: 36 Вт;
- напруга: 220 В;
- таймер: 120 секунд;
- кількість ламп: 4 шт. (по 9 Вт);
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Nail |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.4 кг |
| Вид обладнання | УФ лампа |
| Додаткові функції | Таймер |
| Максимальний час установки таймера | 120 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 36 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Дно | знімне |
| Кількість ламп/світлодіодів, шт | 4 |
| Потужність, Вт | 36 |
| Особливості | З таймером |
| Таймер, сек | 120 |
| Тип | УФ |
| Тип лампи | UV/LED лампа |
| Тип харчування | Від мережі |
| Тип встановлення | Настільні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Новий, б/в | Новий |
- Ціна: 495 ₴

