



Палатка туристична чотиримісна Bestway 68006 210х240х100 см (N006806)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Палатка туристична чотиримісна Bestway 68006 210х240х100 см
Намет з самораскладывающимся каркасом Nucamp X4 Tent встановлюється за лічені секунди. І також з легкістю складається назад. Упорядкована структура намети забезпечує стабільність у вітряну погоду.
Характеристики:
- Місткість: 4-хместная
- Висока щільність матеріалу. На вході і вікнах сітки проти комах
- Тканина: 190T поліестер PU2000mm водного стовпа
- Тканина внутрішнього намету: дихаючий 190T поліестер
- Захисне дно: 120G / M2 PE, армований поліетилен (терпаулинг)
- Водонепроникні шви і вогнезахисне покриття тканини, ідеально підходить для кемпінгу
- Pop-up автоматичний каркас
- Внутрішня кишеня для зберігання особистих речей
- Дорожня сумка з карткою установки
- Вага: 2,5 кг
- Розміри : 240х210х100 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Протимоскітна сітка; проклеєні шви; сумка-чохол; внутрішній кишеню для зберігання особистих речей. |
| Вага | |
| Вага | 3 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 210 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | Чотиримісні |
| Водостійкість тенту | 2000.0 (мм вод. ст.) |
| Габарити | 210х240 х100 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Конструкція | Двошарові |
| Зовнішній тент | поліестер 190Т |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | армований поліетилен 120G/M2 PE |
| Сезон | Весна/Літо/Осінь |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 2 274 ₴

