-11%










Розетка з таймером Feron TM22 електронна тижнева (N004660)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетка з таймером Feron TM22 електронна тижнева
Надійний тижневий таймер для Вашої побутової техніки. Виставляйте відразу на тиждень коли буде включатися Ваш прилад або світло, полив та інше. Раз налаштувавши таймер, Вам не доведеться надалі стежити за пристроєм. Таймер все зробить за Вас. Налаштування зроблена максимально просто і є детальна інструкція, але Вам доведеться все-таки в ній розібратися.
Характеристики:
- Точність таймера +/- одна хвилина на тиждень.
- Робоча температура від -10 до + 40 градусів за Цельсієм.
- Максимальне навантаження 16А.
- Зроблено в Китаї на замовлення FERON.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Принцип роботи | Механічний |
| Наявність розетки | 1 |
| Тип управління | Електронне |
| Загальні | |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Тижневий |
| Гарантія | 14 днів |
| Дискретність | 1 хвилина |
| Дисплей | Так |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Таймери |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Точність шкали | 1 % |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Частота струму | 50 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Максимальна температура зберігання | 40 град. |
| Мінімальна температура зберігання | -10 град. |
- Ціна: 569 ₴


