




Газовий пальник портативний Stenson R86806 (N008033)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Газовий пальник портативний Stenson R86806 - компактний, легкий і потужний пальник для приготування їжі в посуді невеликого об'єму. Оптимальна для 1-3 осіб. Займає лише 3-5 хвилин, щоб закип'ятити 1л води. Зроблено пальник з нержавіючої сталі та заліза, його потужність складає 2800 Вт. П'єзоелектрична система запалювання та регулюючий клапан для палива створює точний контроль інтенсивності розміру полум'я. Призначений для використання з більшістю балонів палива бутан/пропан (які в комплект не входять).
Пальник дуже простий в експлуатації. Має компактний розмір з металевими ніжками, що складаються. Підійде всім, кому необхідний одночасно компактний надійний і потужний пальник мінімальної ваги.
Відмінно підходить для туристів, відпочиваючих, мисливців, геологів та інших вуличних активістів.
Туристичний похідний пальник - легкий, надійний і дуже зручний супутник будь-якого мандрівника.
Характеристики:
- Виробник: Stenson,
- Модель: R86806,
- Тип: газовий пальник,
- Матеріал: нержавіюча сталь + залізо,
- Потужність: 2800 Вт,
- Витрата газу: 90 Гц/год,
- Система запалювання: п'єзопідпал,
- Структура: цілісна,
- Умови застосування: вуличні,
- Розмір у розкладеному вигляді: 22,5*9,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.416 кг |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 2800 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Витратуа газового палива | 150 г/год |
| З'єднання балона | Цангові |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Цанговий |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Тип | Газова пальник |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Плита | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість конфорок | 1 |
| Новий, б/в | Новий |
| Регулятор температури | Немає |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 394 ₴

