




Термосумка Ranger HB5-S RA 9904 (N009287)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка Ranger HB5-S RA 9904 - очень компактная и вместительная.
Термосумка со светоотражающими элементами, в которой продукты сохранятся свежими, напитки прохладными и всё доедет до места в целости и сохранности. Очень удобная и практичная для хранения бутербродов.
Имеет удобные ремни для переноски, можно носить через плечо или в руках. Внешняя часть пошита из прочного нейлона, спереди предусмотрен карман для мелочей.
Термосумка вмещает в себя до 5 литров.
Характеристики:
- Матеріал: 600D нейлон, ізотермічний наповнювач, світловідбиваючі елементи;
- Розмір в розкладеному вигляді: 16 х 22 х 19 см;
- Товщина ізотермічного наповнювача: 6 мм;
- Об'єм: 5 літрів.
Комплектація:
- Термосумка.
*Колір і відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 5 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Зелений |
| Розмір | 16 х 22 х 19 см |
| Розміри | |
| Висота | 19 см |
| Глибина | 16 см |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Термосумки |
| Гарантія | 14 днів |
| Новий, б/в | Новий |
| Режим роботи | Збереження температури |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
- Ціна: 2 118 ₴





