




Коропова похідна розкладачка туристична Ranger BED 82 RA 5501 (N008597)
Коропова похідна розкладачка туристична Ranger BED 82 RA 5501
Пропонуємо вам чудовий подарунок для рибалки, мисливця або компанії туристів. Розкладушка Ranger BED 82 – це повноцінне ліжко, яку можна встановити в горизонтальному положенні на нерівній поверхні, підстроївши кожну з шести ніжок окремо. Ви зможете зручно відрегулювати положення нахилу спини для максимального комфорту. Завдяки потужному каркаса витримує навантаження до 160 кг П'ятаки на ніжках збільшеної площі -9 см, а велика площа не дозволяє занурюватися в грунт. Тканина практична, виконана з високоякісного, вологонепроникного матеріалу і легко миється.
Універсальна модель - незамінна в разі несподіваного приїзду гостей. Розкладушка-ліжко легко трансформується в крісло, а матрац з наповнювачем з піни створить вам ідеальні умови для комфортного відпочинку. М'яку подушку з неопрену можна при бажанні прибирати з підголівника
Вибравши цю модель, ви зможете комфортно відпочити або подрімати на свіжому повітрі.
Характеристики:
- рама: сталь, алюміній;
- тканина: PVC 600 D;
- колір: тканина – зелений, чорний, каркас – зелений, чорний, сірий;
- розмір в розкладеному вигляді: 31-45х208х82 см (ВхДхШ);
- розмір в упаковці: 81х22х83 см (ВхГхШ);
- вага: 9,5 кг;
- навантаження: 160 кг
*Колірний відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, в тому числі це залежить і від налаштувань монітору вашого комп'ютера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Алюмінієва труба |
| Підстава спального місця розкладачки | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 2080 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 450 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 820 мм |
| Основні | |
| Вид | Розкладачки |
| Матеріал каркасу | Сталь, алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки | 81х22х83 см (ВхГхШ) |
| Гарантія | 14 днів |
| Новий, б/в | Новий |
| Розміри: | 31-45х208х82 см (ВхДхШ) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
- Ціна: 6 757 ₴




